Oberiba – Studio Reklamy – Reklama Tychy | Branding i fotografia reklamowa
Reklama i fotografia to nasza pasja. Nasza oferta obejmuje projektowanie katalogów, fotografię, projektowanie grafiki oraz tworzenie stron www.
budowa marki, brandin, logo, fotografia reklamowa, fotografia dokumentalna eventów, eventy, ulotki, wizytówki, banery, reklama mobilna
43
page,page-id-43,page-template-default,ajax_updown,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

KREACJA

IDENTYFIKACJA FIRMY

Identyfikacja firmy jest bardzo ważnym elementem naszej strategii marketingowej. Dzięki niej klient trafia z łatwością we właściwe miejsce. Na spotkaniu z nami dowiecie się co jest najważniejszym elementem budującym Wasz wizerunek w świecie biznesu. Jaką strategię wybrać i w jaką formę reklamy inwestować.

KATALOGI PRODUKTOWE

Jesteśmy gotowi stworzyć dla Was katalog od A do Z. Czyli od fotografii, poprzez redakcję,  opracowanie szaty graficznej aż po sam efekt końcowy – czyli druk. Projektując stawiamy na przejrzystość, nowoczesność i jasny przekaz.

LOGO

Logo to fundament wizerunku Waszej firmy. To właśnie od logo zaczyna się cała zabawa z marketingiem. Dlatego warto poświęcić mu trochę czasu by zaprojektować znak godnie reprezentujący Państwa firmę. Uzupełnieniem  logo jest księga znaku, której zawartość może okazać się dla Was bardzo przydatna w przygodzie z budowaniem wizerunku.

STUDIO GRAFICZNE

Projektować znaczy myśleć. Projektowanie graficzne  to bardzo dynamiczna dziedzina, tak jak moda czy wzornictwo przemysłowe. Ma swoje trendy. My staramy się być na bieżąco, mieć oczy szeroko otwarte obserwować to co dzieje się w  świecie grafiki i nie odbiegać za daleko.

PIKTOGRAMY

Projektujemy piktogramy według fundamentalnych zasad. Biorąc pod uwagę bezpośrednią reprezentację pojęcia. Muszą one być zrozumiane bardzo szybko – często w ułamku sekundy- czyli muszą być jednoznaczne i łatwe w „ujęciu sedna sprawy”. Dlatego też np. sylwetki są tutaj ograniczone do najbardziej charakterystycznych rysów, bez zbędnych szczegółów. Czarno – białe znaki z sylwetkami dają maksymalny kontrast i najbardziej oczywisty sygnał. Usunięcie mało znaczących detali ułatwia „odbiorcy” znalezienie cech najbardziej znaczących – co z kolei prowadzi umysł do najbardziej dokładnej i najszybszej interpretacji.

FOTOGRAFIA

SESJE ZDJĘCIOWE PACK SHOT

Podczas wykonywania fotografii produktu robimy wszystko z niezwykłą starannością dbając o wszelkie szczegóły. Posiadamy znakomite oświetlenie oraz sprzęt fotograficzny zapewniając fotografie najwyższej jakości.

PORTRET WIZERUNKOWY

Wizerunek jest podstawą sukcesu każdej nowoczesnej firmy. Tworząc sesje wizerunkowe analizujemy potrzeby Państwa firmy, inspiruje się stylistyką oraz indywidualnymi cechami. Te wszystkie składowe pozwalają wykonać fotografie budującą tożsamość i charakter firmy. Dzięki czemu wizerunek firmy przestaje być anonimowy.

FOTOGRAFIA MIEJSCA

Fotografia miejsca, tak często wykorzystywana na potrzeby promocji staje się bardzo popularna. Chcąc pochwalić się inwestycją , czy sprzedać nieruchomość chcemy zaprezentować ją w pożądany sposób. Zapraszamy do współpracy;)

MODA

Fotografia mody to w dużym stopniu praca zespołowa. Sam fotograf prawie nigdy nie zajmuje się wszystkimi aspektami sesji. Ponieważ nie jest w stanie ogarnąć tak szerokiego tematu  jakim jest moda. Aby uzyskać odpowiedni efekt – potrzebna jest ekipa specjalistów. Makijażystka, scenografia oraz model i wielu innych. Napisz do nas jeśli chciałbyś/chciałabyś zorganizować taką sesję. Pomożemy Ci w tym!

EVENTY I WYDARZENIA

Dokumentujemy ważne dla Was wydarzenia w taki sposób by pokazać całą historię zdarzenia, atmosferę panującą tego dnia. Detal w zestawieniu z ogólnym planem i portretami opowiada historię natomiast jeśli dołożymy do tego ciekawy kadr to w rezultacie otrzymamy produkt końcowy który chętnie dla Was przygotujem

REKLAMA

WITRYNY SKLEPOWE

Na potrzeby rozwoju pomożemy Twojej firmie „udekorowaniu” witryn sklepowych, banków, galerii handlowych, restauracji… Oklejanie witryn odbywa się bardzo starannie tak, aby jakość oklejenia była na najwyższym poziomie i aby materiały, które stosujemy były najtrwalsze. Jeżeli nie masz projektu to z przyjemnością go dla Ciebie stworzymy.

BANERY/BILLBOARDY

Chcesz być widoczny i potrzebujesz powierzchni reklamowej? Zadzwoń do nas. Stworzymy dla Ciebie projekt i przygotujemy ofertę dla Ciebie.

 OUT DOOR

Outdoor oznacza reklamę eksponowaną na zewnątrz. Prezentowaną na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach itp.

.

KASETONY ŚWIETLNE

WY – możecie zamówić u nas kaseton o dowolnych wymiarach, a MY postaramy się doradzić z jakiego materiału powinien być wykonany, jakie informacje powinien zawierać oraz jak ma wyglądać żeby spełniał swoją funkcję i był reprezentatywny.

REKLAMA MOBILNA

Reklama mobilna jest najlepszą formą poinformowania klientów o Twoim istnieniu. Zareklamuj się stojąc w korku czy na czerwonym świetle. Niech Twoja reklama nie zna granic. Jeśli chcesz możemy dla Ciebie wylepić auto, tira, albo zaproponować Ci miejsce na naszej przyczepce reklamowej. Bądź widoczny !!!

INTERNET

STRONY WWW

Strona internetowa to najważniejsze narzędzie marketingu w Internecie. Zrealizujemy dla Ciebie profesjonalnie zaprojektowaną i przejrzystą stronę www. Tworzymy również strony internetowe z systemem zarządzania treścią CMS.

SKLEPY INTERNETOWE

Jeśli chcesz rozpocząć sprzedaż towarów lub usług przez Internet, wybierz sklep internetowy – rozwiązanie, które zapewnia satysfakcjonujący efekt finansowy.
Zapewniamy kompleksowe wdrożenie sklepu on-line, nieograniczone możliwości indywidualnej rozbudowy, integracje z popularnymi systemami płatności internetowej oraz portalami aukcyjnymi i porównywarkami cen.

POZYCJONOWANIE I OPTYMALIZACJA

Pozycjonowanie to zdobywanie, utrzymywanie lub podnoszenie pozycji strony www w wynikach wyszukiwania. Ponad 90% polskich Internautów używa wyszukiwarki Google. Nawykiem większości Internautów jest przeglądanie najwyższych pozycji pierwszej strony wyników wyszukiwania. Pomagamy zdobywać wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Optymalizujemy stronę, by stała się bardziej przyjazna i dostępna.

OBSŁUGA STRON WWW

Oferujemy rozbudowę stron www oraz dokonywanie regularnych lub okazjonalnych zmian. Usługa może obejmować: tworzenie nowych podstron, wprowadzanie nowych treści na stronę lub aktualności, dodawanie zdjęć, filmów, uaktualnianie danych, dodawanie nowych produktów lub podstron do sklepu internetowego, itp.